Optimus zaprasza na Games Clash Masters

OPTIMUS, marka tworząca wysokiej klasy komputery, słynie z aktywnego wspierania polskiego e-sportu. Tym razem zaprasza wszystkich miłośników gier do Gdynia Arena, gdzie odbędzie się międzynarodowy turniej Counter-Strike: Global Offensive – Games Clash Masters 2018. Profesjonalni gracze z Polski i Europy zmierzą się w walce o pulę nagród wynoszącą łącznie 100 000 $. Na uczestników wydarzenia, poza możliwością śledzenia e-sportowych zmagań, czekają liczne konkursy i atrakcje.

Już 28 września w Gdyni zawitają najlepsze zespoły CS:GO z Polski i ze świata, w tym AGO, Kinguin czy duńsko-szwedzka ekipa Heroic. Mecze odbędą się na widowiskowej scenie 360 stopni. Gracze, biorący udział w turnieju, do swojej dyspozycji będą mieli najmocniejsze komputery marki OPTIMUS, które zapewnią płynną rozgrywkę. Cały turniej potrwa trzy dni, a Wielki Finał zaplanowano na niedzielę, 30 września o godzinie 16:00. Wstęp na Games Clash Masters 2018 jest bezpłatny.

Dla uczestników wydarzenia przygotowano także strefę Fortnite – obecnie najpopularniejszej gry z gatunku battle royale, na której odwiedzający wydarzenie będą mogli przetestować komputery OPTIMUS z serii E-Sport i E-sport Extreme, które powstały z myślą o grze na najwyższym poziomie. Oprócz zmagań w Fortnite, na graczy czekać będą zaproszeni goście, m.in.: Mateusz „PAGO” Pągowski, Olek „Vuzzey” Kłos, Przemysław „przemekbestgames” Bylina i Karolina „Besi523” Kwiatkowska, którzy chętnie spotkają się z fanami oraz odpowiedzą na nurtujące ich pytania. Dodatkowo, każdy odwiedzający stoisko Fortnite, oprócz możliwości skorzystania ze strefy Free2Play, otrzyma możliwość wzięcia udziału w konkursach, w których do wygrania będą oficjalne gadżety z gry Fortnite.

Games Clash Masters 2018 to nie jedyne wydarzenie, które w tym miesiącu czynnie wspiera OPTIMUS. Firma była również obecna podczas Let’s Play Częstochowa 2018 w dniach 15-16 września, gdzie dostarczyła niezbędny sprzęt m.in.: dla zawodników League of Legends. Najlepsze polskie drużyny rywalizowały w Częstochowie o pulę nagród w wysokości 15 000 złotych.

Menu