Game Clash Masters 2019

Games Clash Masters 2019 wraz z marką OPTIMUS już w najbliższy weekend

OPTIMUS ma wielką przyjemność zaprosić wszystkich fanów e-sportu do Gdyni na kolejną edycję jednego z największych turniejów Counter-Strike: Global Offensive w naszym kraju – Games Clash Masters 2019. Już w najbliższy weekend zespoły z całego świata powalczą o pulę nagród wynoszącą łącznie 100 000 dolarów. Na uczestników wydarzenia, poza możliwością śledzenia e-sportowych zmagań na żywo, czekają liczne atrakcje – mecz pokazowy, spotkania z profesjonalnymi zawodnikami oraz strefa EXPO.

Do Gdynia Arena zawitają zespoły Aristocracy, AGO, Illuminar Gaming, BIG, Sprout, FURIA, Syman oraz DreamEaters. Faza grupowa zostanie rozegrana w piątek i będzie transmitowana jedynie online. 21 i 22 września, już przed publicznością na żywo, odbędą się mecze fazy pucharowej. Finał zaplanowany jest na godzinę 14:00 w niedzielę. Poprzedzi go widowiskowy showmatch rozegrany w trybie Battle Royale – Danger Zone. Wezmą w nim udział drużyny, którym nie uda się awansować do najlepszej czwórki turnieju. Aby zagwarantować graczom maksymalny komfort, wszyscy zawodnicy biorący udział w Games Clash Masters 2019 będą mieli do swojej dyspozycji najmocniejsze komputery marki OPTIMUS. Zapewnią one płynną rozgrywkę i możliwość doszlifowania formy przed najważniejszymi pojedynkami.

Dla uczestników wydarzenia przygotowano także część EXPO z wieloma atrakcjami i stoiskami partnerów. Odwiedzający targi mogą liczyć na liczne mini turnieje i konkursy z nagrodami. Strefa gier retro pozwoli wybrać się w sentymentalną podróż do początków elektronicznej rozrywki. Podczas Games Clash Masters, w strefach Free2Play, będzie można również przetestować najnowsze produkcje na PC i konsole.

Przydatne odnośniki:
– Profil OPTIMUS na Facebook 
Strona Game Clash Masters

OPTIMUS i Pro-Gamer by Yumisu połączą siły podczas PGA 2019
GameON 2019
Menu