OPTIMUS i MSI na Pyrkonie – mnóstwo fantastycznych atrakcji

OPTIMUS wraz z firmą MSI przygotowali wyjątkowe stoisko dla fanów gier, e-sportu i nowoczesnych technologii. Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji, konkursy z cennymi nagrodami i spotkania ze znanymi, polskimi Youtuberami.

Wydarzenie odbyło się w dniach 18-20 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Podczas trwającej trzy dni imprezy, obie marki zaprezentowały swoje najciekawsze produkty dla graczy. W strefie Free2Play odwiedzający mogli przetestować komputery OPTIMUS Powered by MSI z serii E-Sport i E-sport Extreme, które stworzono z myślą o profesjonalnych rozgrywkach. Podczas targów została zaprezentowana gra Ancestor Legacy autorstwa polskich deweloperów ze studia Destructive Creations. Obecni na stoisku OPTIMUS i MSI twórcy gry odpowiadali na liczne pytania związane z najnowszą produkcją. Dla osób lubiących rywalizację, zorganizowano turnieje w Ancestor Legacy, a także w Hearthstone, Gwinta, Street Fighter i League of Legends.

W strefie OPTIMUS i MSI nie zabrakło interesujących gości. Stoisko odwiedził Staszek „Tips” Wiertelak, znany z ekstremalnych modyfikacji komputerów. Tips zaprezentował jeden ze swoich najambitniejszych projektów – komputer w motywie Optimusa Prime’a. Do budowy tej konstrukcji wykorzystano m.in. kartę graficzną MSI GeForce GTX 1080, płytę główną MSI X299 i procesor Intel Core i7-7740X. Swoją obecnością wydarzenie uświetnił również jeden z najbardziej rozpoznawanych polskich YouTuberów – Patryk „ROJO” Rojewski. Podczas specjalnego panelu dyskusyjnego opowiedział o swojej twórczości i odpowiadał na pytania zgromadzonych. Fani ROJA mogli zdobyć autograf oraz zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

Turniej charytatywny na komputerach Optimus
Tłumy graczy na stanowisku OPTIMUS i Lioncast podczas IEM Katowice 2018!
Menu