OPTIMUS i Pro-Gamer by Yumisu połączą siły podczas PGA 2019

OPTIMUS i Pro-Gamer by Yumisu połączą siły podczas PGA 2019!

Już za tydzień rozpocznie się jedna z największych imprez gamingowych w naszym kraju – Poznań Game Arena. OPTIMUS, marka znana z wysokiej klasy zestawów komputerowych, oraz Pro-Gamer by Yumisu, producent komfortowych foteli dla graczy, łączą siły i zapraszają na wspólne stoisko. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w turniejach popularnych gier, m.in. Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends czy FIFA20 i wygrać fantastyczne nagrody.

Na pokaźnych rozmiarów stoisku w hali 8A, przybyli gracze będą mogli przetestować profesjonalne komputery marki OPTIMUS oraz zasiąść na niezwykle komfortowych fotelach marki Pro-Gamer by Yumisu. OPTIMUS zaprezentuje swoją najnowszą linię komputerów dla graczy, z kolei Pro-Gamer by Yumisu po raz pierwszy pokaże graczom nowość w swojej ofercie – biurka gamingowe. O wyposażenie stanowisk w myszki, klawiatury i słuchawki zatroszczy się marka Xtrfy. Na stoisku będzie można przedpremierowo przetestować najnowszą klawiaturę mechaniczną K4 oraz myszkę M4 o bardzo oryginalnym designie.

Poza nowościami sprzętowymi, organizatorzy postarali się, aby przez cały weekend nie zabrakło rozmaitych atrakcji dla osób odwiedzających strefę obu marek. Prowadzący główną scenę zadba o dobrą zabawę przeprowadzając liczne konkursy i quizy z nagrodami. Będzie można zdobyć m.in. gadżety zespołu Aristocracy, którego marka OPTIMUS jest partnerem! Każdego dnia wydarzenia, zorganizowanych zostanie kilka turniejów w formacie 1-na-1 w CS:GO, LoL-a, FIFA 20 i TEKKEN 7. OPTIMUS i Pro-Gamer by Yumisu pomyśleli także o wszystkich tych, którzy po całym dniu zwiedzania poznańskich hal targowych zechcą zrelaksować i dać odpocząć swoim obolałym nogom. W strefie chilloutu znajdą się wygodne pufy i konsola. Nie zabraknie również stanowisk z komputerami OPTIMUS do gry free-2-play. Dodatkowo, każdy chętny będzie mógł przetestować specjalny plecak do VR.

O OPTIMUS:
OPTIMUS to legendarna polska marka należąca do Grupy Kapitałowej AB, największego dystrybutora IT, RTV/AGD oraz elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej. OPTIMUS to producent komputerów i serwerów oraz dostawca i integrator usług informatycznych. Misją firmy jest utworzenie, prowadzenie i ciągłe doskonalenie ogólnopolskiej sieci Partnerów, zdolnych do dostarczania produktów i usług IT zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Partnerzy zajmują się sprzedażą rozwiązań opartych na wszystkich markach z oferty AB. http://optimus.pl/

O Pro-Gamer by Yumisu:
Pro-Gamer by Yumisu to polski producent produktów z kategorii meble, dom i ogród z siedzibą w Białymstoku. Głównym założeniem oraz tożsamością marki foteli gamingowych Pro-Gamer by Yumisu jest idealna jakość w przystępnej cenie. W ofercie znajdują się fotele w każdej kategorii cenowej, zarówno modele premium jak i warianty budżetowe. Przy projektowaniu i produkcji załoga skupia się na bezawaryjności, wysokiej jakości (nawet przy najtańszych fotelach z oferty), wygodzie i ergonomii użytkowania. To wszystko skutkuje spełnianiem wysokich oczekiwań nawet najbardziej wymagających odbiorców. https://pro-gamer.pl/

Przydatne odnośniki:
– Profil OPTIMUS na Facebooku: https://www.facebook.com/komputeryOptimus/
– Poznań Game Area: https://www.gamearena.pl/
– Profil Pro Gamer by Yumisu: https://pro-gamer.pl

Game Clash Masters 2019
Menu