Rajdowe i e-sportowe emocje na PGA 2018

OPTIMUS na GameON Summer 2019 – czas rozpocząć wakacje!

W jaki sposób świętować początek lata? Najlepiej podczas zbliżającej się imprezy dla graczy GameON, która odbędzie się 22 i 23 czerwca w Kielcach. OPTIMUS, legendarna marka, tworząca wysokiej klasy komputery, po raz kolejny weźmie udział w tym wyjątkowym wydarzeniu dla fanów gamingu i e-sportu. Zapowiada się weekend pełen atrakcji!

Piąta edycja GameON obfituje w liczne turnieje e-sportowe. Na terenie Targów Kielce zmierzą się ze sobą m.in. zawodnicy Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, FIFA19, Tekken 7, Mortal Kombat 11 i Rocket League. Zawody w CS:GO są kolejnym przystankiem międzynarodowego turnieju GG League. Wśród uczestników zobaczymy takie zespoły jak Virtus.pro, Izako Boars, AKOPA, Dracarys, FC Dynamo Brest, Gamer Legion czy Tricked Esport. Podczas GameON 2019 rozegrane zostaną również finały Pucharu Polski Wirtualnych Klubów, czyli rozgrywki w formacie 11-na-11 w FIFA19. Organizatorzy planowanie tegorocznego wydarzenia zaczęli zaraz po zakończeniu poprzedniej edycji, dlatego też uczestnicy mogą spodziewać się jeszcze większej liczby atrakcji niż ostatnio. W ramach imprezy odbędą się na przykład koncerty muzyki hip-hopowej. W sobotę wystąpią Sitek i Wiatr, a w niedzielę Sarius oraz Żabson.

GameON to także stoiska wielu znanych marek ze strefami Free2Play, na których będzie można zagrać w najpopularniejsze gry i przetestować najnowszy sprzęt oraz wziąć udział w turniejach z nagrodami, np. w League of Legends (OPTIMUS) czy Apex Legends (Bloody Gaming). OPTIMUS w swojej strefie udostępni komputery z serii E-Sport i E-sport Extreme stworzone dla wymagających graczy. Wyposażono je w procesory Intel, karty graficzne NVIDIA GeForce, płyty główne marki MSI, pamięci RAM od Ballistix i dyski SSD Crucial. Zwiedzający GameON zobaczą również wyjątkową modyfikację komputera inspirowaną Optimusem Prime’em, wykonaną przez Staszka „Tipsa” Wiertelaka.

Dodatkowo, przez cały czas trwania imprezy na stoisku marki zorganizowane zostaną liczne konkursy i zabawy, m.in. koło fortuny. Dodatkowo na uczestników GameON Summer 2019 będą czekały zastępy food trucków oraz strefa aktywnego wypoczynku.
Przydatne odnośniki:

– Profil OPTIMUS na Facebook

– Strona GameON

Śląski Festiwal Nauki 2019
Optimus na GameON 2018
Menu